Tüm İndirimler

Discount|Name|New Price|Old Price|Platform||
:--|:--|:--|:--|:--|:--
−8%|Road Bustle| CHF 1.05| CHF 1.15| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/4180293/road-bustle)
−8%|Mecho Wars: Desert Ashes| CHF 1.05| CHF 1.15| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/3493772/mecho-wars-desert-ashes)
−8%|Mecho Tales| CHF 1.05| CHF 1.15| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/3446254/mecho-tales)
−8%|Dazw Small Bundle| CHF 1.05| CHF 1.15| PS4, PSVita|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/3156158/dazw-small-bundle)
−10%|My Name Is Mayo| CHF 1.25| CHF 1.40| PS4, PSVita|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2627799/my-name-is-mayo)
−10%|Brain Breaker| CHF 1.25| CHF 1.40| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2977806/brain-breaker)
−10%|The Virtual Orchestra (Preview)| CHF 1.25| CHF 1.40| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2629661/the-virtual-orchestra-preview)
−10%|Piecefall| CHF 1.25| CHF 1.40| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2631646/piecefall)
−10%|Slyde| CHF 1.25| CHF 1.40| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2631310/slyde)
−75%|Dead Island Retro Revenge| CHF 1.47| CHF 5.90| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2634580/dead-island-retro-revenge)
−5%|Soccer Pinball| CHF 1.60| CHF 1.70| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/3371414/soccer-pinball)
−5%|Little Adventure On The Prairie| CHF 1.70| CHF 1.80| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2636879/little-adventure-on-the-prairie)
−70%|Castles| CHF 1.77| CHF 5.90| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2636824/castles)
−70%|Perils Of Baking| CHF 1.77| CHF 5.90| PS4, PSVita|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2630600/perils-of-baking)
−85%|MotoGP 14| CHF 1.78| CHF 11.90| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2631268/motogp-14)
−8%|Blindfold A Vérité VR Experience| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/3208357/blindfold-a-verite-vr-experience)
−8%|Bezirzendes Ziegelpaket| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2628937/bezirzendes-ziegelpaket)
−8%|Close To The Sun Original Soundtrack| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/3410021/close-to-the-sun-original-soundtrack)
−8%|Crypt Of The Serpent King| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2630615/crypt-of-the-serpent-king)
−8%|Dreaming Canvas| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/3228871/dreaming-canvas)
−8%|Timber Tennis: Versus| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2629579/timber-tennis-versus)
−8%|Fractured Minds| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2722735/fractured-minds)
−8%|Color Slayer| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4, PSVita|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/3455985/color-slayer)
−8%|Stretch Arcade| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/3336046/stretch-arcade)
−8%|Alchemist's Castle| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2636891/alchemist-s-castle)
−8%|Horror Stories| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/3265328/horror-stories)
−8%|Timberman Vs| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/4185549/timberman-vs)
−8%|Sharefactory 80's-Design| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2654237/sharefactory-80-s-design)
−8%|Sharefactory: 70's-Design| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2663737/sharefactory-70-s-design)
−8%|Sharefactory: ’50S-Design| CHF 2.10| CHF 2.30| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2675302/sharefactory-50s-design)
−90%|Thief| CHF 2.29| CHF 22.90| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2632917/thief)
−90%|Murdered: Soul Suspect| CHF 2.29| CHF 22.90| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2634366/murdered-soul-suspect)
−60%|Wraith (VR)| CHF 2.36| CHF 5.90| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2968539/wraith-vr)
−60%|Demon's Crystals| CHF 2.36| CHF 5.90| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2631615/demon-s-crystals)
−70%|Habroxia| CHF 2.37| CHF 7.90| PS4, PSVita|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/3230008/habroxia)
−10%|Dead Land| CHF 2.60| CHF 2.90| PS4|[GO ⇒](https://psprices.com/region-ch/game/2631487/dead-land)

You can view full list [here](https://psprices.com/region-ch/discounts?sort=date)
or on official PSN site: https://store.playstation.com/
Ups!
bir şeyler ters gitti

Bir hata oluştu ve ödeme başarısız oldu. Sorun yok, tekrar deneyin veya bana iletin, Sorunu çözmeye yardım edeceğim.

Eğer cevaplamamışsam, biraz sonra kesinlikle cevaplamış olurum!

Premium Abonelik Al
— veya — — veya — e-postaya yaz
Teşekkürler!
ödeme başarıyla sonuçlandı

Artık Premium Aboneliğin tüm özelliklerine erişiminiz var.

Yeni bir özellik geldiğinde, doğrudan sizin için de mevcut olacak.

Eğer sorularınız veya önerileriniz varsa — bana yazmaya çekinmeyin, hizmetimiz sizin sayenizde daha iyiye gidiyor!

$2.99 / ay
  • Reklam yok
  • İstenilen oyun fiyatı
  • Diğer bölge fiyatları
  • Önerilenler
  • Mağazalardaki oyunlarda indirim bildirimi
  • Koyu tema

Premium üyelik ile daha fazla özellik

Yeni özelliğimizi yayınlamak üzereyiz — Premium Abonelik.

Endişelenecek bir şey yok — önceden kullandığınız tüm özellikler ücretsiz kalacak.

Fakat hizmetimizden daha fazlasını alabilmeleri için abonelerimiz için yeni havalı şeyler üzerine çok çalışıyoruz.

$2.99 harcayarak $100 tasarruf edebilirsiniz!

abonelik hakkında daha fazlası