The Disney Afternoon Collection

20
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Fiyat değişikliği geçmişi

En Düşük Fiyat: 21 zł, PS+: 21 zł — Çıkış Tarihi: 17 Nisan 2017

Açıklama

Gra The Disney Afternoon Collection, w której występują ulubione disnejowskie postacie, jest wspaniałym wspomnieniem złotej ery gier. Teraz możesz wziąć udział w przygodach i przemierzać świat w poszukiwaniu skarbów jako Sknerus McKwacz, zostać asem przestworzy jako miś Baloo i grać ze znajomym jako Chip i Dale przeciw kotu Spaślakowi. Wszystkie 6 gier ma nową i ulepszoną grafikę oraz udostępnia opcje filtrowania naśladujące styl retro.

Dostępne są także nowe tryby gry: Walka z bossami i Wyścig z czasem. W każdym z nich dużą rolę odgrywa czas, a najlepsze wyniki są publikowane w internetowych rankingach. Ponadto dzięki nowej funkcji „przewijania czasu” te wymagające tytuły są łatwiejsze dla nowych graczy. Gdy gracz popełni błąd, będzie mógł cofnąć czas i spróbować jeszcze raz pokonać przeszkodę. Niewątpliwą atrakcją jest Muzeum, w którym miłośnicy historii znajdą mnóstwo dodatków z oryginalnych gier, np. grafiki koncepcyjne i muzykę — zachowane z najdrobniejszymi szczegółami.

1 gracz
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Obsługa Gry Zdalnej
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

© 2017 Disney. ©CAPCOM U.S.A., INC. 2017 ALL RIGHTS RESERVED.

Bilgiler tüm hakları saklı olarak resmi PSN sitesinden alınmıştır.

Yorumlar