Mystery Castle

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Fiyat değişikliği geçmişi

En Düşük Fiyat: 34,99 zł, Gold: 34,99 zł

Açıklama


'Mystery Castle' (Zamek Tajemnic) to genialna gra zagadkowa w stylu retro – najlepsza ze wszystkich!

Jeśli jesteś poszukiwaczem przygód i skarbów, uwielbiasz śmiać się w głos i przemieniać w przeróżne stwory, kochasz magiczne bramy, lampy i eliksiry, nieporadnych czarodziei, bezmyślne golemy, zrzędliwe karły i wesołych Eskimosów, jeśli nie straszne Ci ogromne potwory i wybuchy, to ta gra jest właśnie dla Ciebie!

Wcielasz się w postać czarnoksiężnika o imieniu Monty, którego zadaniem jest uchronić pięć Zamków Tajemnic przed czyhającym w nich złem. Czeka na Ciebie aż 180 wyjątkowych etapów! Czy potrafisz przechytrzyć gigantycznego bałwana? Czy uda Ci się oszukać mało rozgarniętego ogra? Na swojej drodze spotkasz całą gromadę barwnych postaci, na przykład Stumpiego - karła z Podziemnej Fortecy, znanego poszukiwacza skarbów, czy mieszkającego w Mistycznej Pagodzie tyrana, Pana Chow. Każdy z nich udzieli Ci jakiejś rady – niektóre z nich mogą nawet okazać się pomocne!

Za pomocą magicznej lampy będziesz odkrywać ukryte ścieżki i tworzyć swoje własne przy użyciu bomb. Uciekniesz od kipiącej lawy i Ognistych Golemów tylko po to, aby chwilę potem ratować się przed zjechaniem w bezdenną otchłań po lodowej ślizgawce! Czeka Cię wiele przemian: jako troll przesuniesz ciężkie przedmioty, jako nietoperz przelecisz nad głęboką przepaścią, a jako żaba wciśniesz się do najciaśniejszych szczelin. Ale w jaki sposób unikniesz bazyliszkowego spojrzenia Szpiegującego Oka? Możesz spróbować wypić eliksir pomniejszający lub wykorzystać przelatującego obok ducha, aby prześlizgnąć się obok.

Wykorzystaj wyobraźnię i pomysłowość – one są bezgraniczne!

Bilgiler tüm hakları saklı olarak resmi Microsoft sitesinden alınmıştır.

Yorumlar