Asterix And Obelix Xxl3: The Crystal Menhir

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Fiyat değişikliği geçmişi

En Düşük Fiyat: 169 zł, PS+: 169 zł — Çıkış Tarihi: 21 Kasım 2019

Açıklama

Jest rok 50. przed naszą erą. Cała Galia została podbita przez Rzymian... Cała? Nie! Mała osada, zamieszkała przez nieugiętych Galów, wciąż stawia opór najeźdźcom i uprzykrza życie legionom rzymskim stacjonującym w obozach Rabarbarum, Akwarium, Relanium i Delirium.

Ale pewnego dnia druid wioski Panoramiks otrzymuje przedziwną wiadomość. Jest to list od Helli Finidrir, najwyższej kapłanki Thule! Kapłanka zapowiada mu poważne zagrożenie, jakie wisi nad jego ludem i prosi druida, by wyjął tajemniczy Menhir ze swojej kryjówki...

Zanurz się w świecie Asteriksa i rozpocznij ekscytującą przygodę! Zagraj samotnie lub w zespole, by przemierzyć tereny Cesarstwa Rzymskiego i odkryć tajemnicę Kryształowego Menhiru, a także jego niesamowitej mocy!

1-2 graczy
minimalna ilość wolnego miejsca 4 GB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Obsługa Gry Zdalnej
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Asterix® - Obelix® - Idefix® / © 2019 Les Éditions Albert René / Goscinny – Uderzo ©2019 Anuman Interactive SA. Published by Anuman Interactive SA. Microids is a registered trademark of Anuman Interactive SA. All rights reserved. Developed by OSome Studio.

Bilgiler tüm hakları saklı olarak resmi PSN sitesinden alınmıştır.

Yorumlar